خودرو هیوندا

معرفی خودرو هیوندا شرکت هیوندا در سال 1947 در کره توسط چونگ جو یونگ کار خود را آغاز کرد. این شرکت در ابتدا در رابطه با زمینه های مختلف از جمله خودرو سازی ، راه آهن ، قطعات ، استیل ، حمل و نقل ، ارتباطات و … کار خود … “خودرو هیوندا”

سوئیچ ماشین

سوئیچ ماشین ما با بهترین تجهیزات می توانیم خدمات برای سوئیچ ماشین و ریموت خودرو شما را ارائه نماییم. پروگرام  و کددهی ریموت رفع عیوب و برداشتن کد سوئیچ ساخت ساخت سوئیچ یدک ساخت ریموت ماشین ساخت سوئیچ ماشین ساخت کلید برای مدل های مختلف خودرو تعریف سوئیچ و ریموت … “سوئیچ ماشین”

خدمات ویژه برندها

خدمات مرکز سوئیچ و ریموت نگین مهربانی برای انواع خودرو بنز – بی ام و – هیوندا  – کیا – مزدا – نیسان – رنو – تویوتا – پورشه – لکسوس – مازراتی – فیات – میتسوبیشی ساخت سوئیچ ساخت ریموت ساخت سوئیچ یدک پروگرام ریموت تعویض قاب ریموت تعمیر … “خدمات ویژه برندها”

پاسخ به سوالات متداول شما

چگونه می توان با مرکز ساخت سوئیچ و ریموت نگین مهربانی تماس گرفت؟ شما می توانید با شماره های موجود بخش تماس با ما یا در پایین صفحه با مرکز ما تماس بگیرید. امداد رسانی در محل به چه صورت است؟ درصورتی که امکان جا به جایی ماشین خود را … “پاسخ به سوالات متداول شما”

ساخت سوئیچ های ضد سرقت( ایموبلایزر)

سوئیچ ایموبلایزر برای ساخت سوئیچ های ضدسرقت برای خودرو یا همان سوئیچ های ایموبلایزر نیاز به کد های خاصی می باشد که در زمانی که شما خودرویی را خریداری می کنید توسط فروشنده به شما داده خواهد شد. این کد منحصر بفرد در زمانی که شما اقدام به روشن کردن … “ساخت سوئیچ های ضد سرقت( ایموبلایزر)”