بهترین خدمات برای سوئیچ لکسوس

مرکز ساخت سوئیچ نگین مهربانی با 20 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت لکسوس می تواند بهترین خدمات را در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم.  خدمات ما از جمله :

ساخت سوئیچ لکسوس

ساخت سوئیچ لکسوس

کپی کلید لکسوس

ساخت ریموت و سوئیچ یدک لکسوس

بازکردن درب خودرو

تراش کلید 

کددهی و برداشتن کد ریموت 

پروگرام و تعریف کلید

پاک کردن کلید های گمشده 

ساخت کلید و سوئیچ گمشده لکسوس

در صورتی که شما دچار مشکل شده اید و نیاز به سوئیچ یدک لکسوس و یا ریموت یدک لکسوس را دارید و امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید مرکز ما بصورت امداد سیار در محل شما در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته حاضر شده و با رویت مدارک شما اقدام به ساخت سوئیچ یدک و ریموت یدک می نماید.

این فعالیت تخصصی را به افراد متخصص واگذار کنید زیرا در صورتی که به تعمیر گاه های غیر تخصصی مراجعه نمایید قادر به تشخیص مشکل شما نیستند و شما در زمانی که دسترسی به مراکز تخصصی نداشته باشید با مشکل مواجه خواهید شد. اما مرکز ساخت سوئیچ نگین مهربانی این مسئله را با امداد کلید سیار حل کرده و شما در هرجای ایران سوئیچ و ریموت خود را از دست بدهید می توانید با ما تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان این مسئله را برای شما حل نمایند.

 

از جمله دیگر فعالیت های ما باز کرن درب خودرو شما می باشد. در زمانی که که سوئیچ شما گم شده یا در داخل صندوق عقب خودرو جا مانده است و نیاز به باز کردن درب خودرو دارید ما می توانیم با مشاهده مدارک شما و با لوازم تخصصی و مناسب برای شما این کار را انجام دهیم زیرا در غیراینصورت باز کردن درب خودرو غیر ممکن خواهد بود.


شعبه 1 : تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز

تماس : ۲۲۲۹۷۳۹۷ -09124802295

تماس با سوئیچ خودرو : 09385881754- 44299085-44299069

در صفحه اینستاگرام (  نگین مهربانی ) عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید