ساخت سوئیچ پژو – ساخت ریموت پژو

  • از
ساخت سوئیچ پژو

ساخت سوئیچ پژو – ساخت ریموت پژو

اگر شما به دریافت خدماتی از جمله ساخت ریموت و سوئیچ انواع مدل های پژو نیاز پیدا کردید کافیست با ما تماس بگیرید. مرکز ما آماده خدمات رسانی به شما می باشد. ساخت سوئیچ ماشین های لوکس و گران قیمت امروز از جمله فعالیت هایی می باشد که نیاز به افراد متخصصن و با سابقه کاری بالا می باشد. مرکز خدمات نگین مهربانی بصورت شبانه روزی و در تمامی شهر های کشور از جمله تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و …   در خدمت شما عزیزان می باشد.


ساخت سوئیچ یدک پژو

شما می توانید برای ساخت سوئیچ برای انواع پژو در صورت مفقود شدن و گم شدن سوئیچ خودرو و یا هر مشکل دیگر با ما تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصین مجرب ما مطرح کنید و  از قیمت های ما اطلاع پیدا کرده و همچنین سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید. متخصصین ما در سریعترین زمان در صورت نیاز در محل شما حاضر شده و مشکل شما را رفع خواهند کرد.


سوئیچ ماشین پژو

هر خودرویی از جمله پژو نیازمند سوئیچ یدک می باشد تا در صورتی که سوئیچ خودرو پژو خود را از دست دادید بدون مشکل و هدر رفتن زمان خود بتوانید درب خودرو خود را باز کنید.  با کیفیت ترین خدمات با به روزترین لوازم و تجهیزات را می توانید در مرکز ما ببینید. ما با 20 سال سابقه در زمینه سوئیچ و ریموت می توانیم بهترین خدمات را در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم.


گم و یا مفقود شدن سوئیچ و ریموت پژو

در صورتی که شما دچار مشکل شده اید و نیاز به سوئیچ یدک پژو و یا ریموت یدک پژو را دارید و امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید مرکز ساخت سوئیچ بصورت امداد سیار در محل شما در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته حاضر شده و با رویت مدارک شما اقدام به ساخت سوئیچ یدک و ریموت یدک می نماید.


قیمت سوئیچ پژو

سوئیچ و ریموت پژو دارای انواع متفاوتی می باشد که این سوئیچ و ریموت ها تا حدودی از نظر ظاهری دارای شباهت به یکدیگر می باشند. اما این سوئیچ و ریموت ها کاملا از نظر فنی دارای خصوصیات منحصر به فردی و یکتایی می باشند تا امنیت خودرو شما را فراهم سازند. مرکز ساخت سوئیچ با مناسبت ترین قیمت در زمینه ساخت سوئیچ پژو و ساخت ریموت پژو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.


خدمات تعمیر و تعویض قاب ریموت پژو

قاب و تعویض قاب ریموت پژو از جمله خدمات مرکز نگین مهربانی به حساب می آید. در صورتی که نیاز به این خدمات دارید و برای اطلاع از قیمت های ما و نحوه سفارش شما می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در زمینه نیاز شما و در راستای رفع آن شما را راهنمایی کنند.


تعویض باتری ریموت و سوئیچ پژو

اگر به باتری ریموت پژو شما دچاره مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد. متخصصین ما در خدمت شما هستند. با یک تماس شما می توانید از خدمات تعویض باتری و تعمیر ریموت خود بهره مند شوید.

تعمیر سوئیچ و ریموت به افرادی دارای مهارت نیاز دارد لذا از تعمیر ریموت و سوئیچ خود یا سپردن آن به دست افراد غیر متخصص پرهیز کنید زیرا ممکن است هزینه بالایی برای شما بوجود آورد. همچنین این فعالیت نیاز به ابزار خاص و به روز دارد و در صورت ایجاد مشکل امنیت خودرو شما با مشکل روبرو خواهد شد.  مرکز نگین مهربانی به صورت امدادی درصورتی که شما امکان انتقال خودرو و حرکت دادن آن را ندارید در محل شما در هر زمانی از شبانه روز حاضر شده و مشکل شما را برطرف خواهد کرد. برای این کار فقط نیاز است با مرکز ما تماس بگیرید.


خدمات ویژه خودرو پژو در ایران سوئیچ

  • ساخت سوئیچ یدک پژو ، ساخت ریموت پژو
  • تعریف ریموت پژو
  • کددهی و پروگرام ریموت پژو
  • باز کردن درب خودرو پژو و پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده پژو
  • ساخت کلید پژو ،  کپی سوئیچ پژو ، کپی ریموت پژو ، کپی کلید پژو ، کلید یدک پژو
  • ساخت اسمارت کی پژو PEUGEOT ،ساخت سوئیچ کیلس پژو ، تراش کلید پژو 

شعبه 1: تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز.
تماس: 22297397 – 09124802295
شعبه 2: بزرگراه جلال آل احمد غرب ، خیابان شایق شمالی ، جنب کوچه هفتم.
تماس: 09385881754 – 44299085 – 44299069
شعبه 3: سعادت آباد، میدان کتاب، ضلع شمالی آسمان‌ ها، کارواش آسمان.
تماس: 09120238429

در صفحه اینستاگرام نگین مهربانی  عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید