پرش به محتوا

ساخت سوئیچ پژو – ساخت ریموت پژو

  • از

اگر شما به دریافت خدماتی از جمله ساخت ریموت و سوئیچ انواع مدل های پژو نیاز پیدا کردید کافیست با ما تماس بگیرید. مرکز ما آماده خدمات رسانی به شما می باشد. ساخت سوئیچ ماشین های لوکس و گران قیمت امروز از جمله فعالیت هایی می باشد که نیاز به افراد متخصصن و با سابقه کاری بالا می باشد.


شما می توانید برای ساخت سوئیچ پژو در صورت مفقود شدن و گم شدن سوئیچ خودرو و یا هر مشکل دیگر با ما تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصین مجرب ما مطرح کنید و  از قیمت های ما اطلاع پیدا کرده و همچنین سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید. متخصصین ما در سریعترین زمان در صورت نیاز در محل شما حاضر شده و مشکل شما را رفع خواهند کرد.


هر خودرویی از جمله پژو نیازمند سوئیچ یدک می باشد تا در صورتی که سوئیچ خودرو پژو خود را از دست دادید بدون مشکل و هدر رفتن زمان خود بتوانید درب خودرو خود را باز کنید.  با کیفیت ترین خدمات با به روزترین لوازم و تجهیزات را می توانید در مرکز ما ببینید. ما با 25 سال سابقه در زمینه سوئیچ و ریموت می توانیم بهترین خدمات را در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم.


در صورتی که شما دچار مشکل شده اید و نیاز به سوئیچ یدک پژو و یا ریموت یدک پژو را دارید و امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید مرکز ساخت سوئیچ بصورت امداد سیار در محل شما حاضر شده و با رویت مدارک شما اقدام به ساخت سوئیچ یدک و ریموت یدک می نماید.

سوئیچ و ریموت پژو دارای انواع متفاوتی می باشد که این سوئیچ و ریموت ها تا حدودی از نظر ظاهری دارای شباهت به یکدیگر می باشند. اما این سوئیچ و ریموت ها کاملا از نظر فنی دارای خصوصیات منحصر به فردی و یکتایی می باشند تا امنیت خودرو شما را فراهم سازند.
مرکز ساخت سوئیچ با مناسبت ترین قیمت در زمینه ساخت سوئیچ پژو و ساخت ریموت پژو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.


قاب و تعویض قاب ریموت پژو از جمله خدمات مرکز مهربانی به حساب می آید. در صورتی که نیاز به این خدمات دارید و برای اطلاع از قیمت های ما و نحوه سفارش شما می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در زمینه نیاز شما و در راستای رفع آن شما را راهنمایی کنند.


اگر به باتری ریموت پژو شما دچاره مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد. متخصصین ما در خدمت شما هستند. با یک تماس شما می توانید از خدمات تعویض باتری و تعمیر ریموت خود بهره مند شوید.

تعمیر سوئیچ و ریموت به افرادی دارای مهارت نیاز دارد لذا از تعمیر ریموت و سوئیچ خود یا سپردن آن به دست افراد غیر متخصص پرهیز کنید زیرا ممکن است هزینه بالایی برای شما بوجود آورد. همچنین این فعالیت نیاز به ابزار خاص و به روز دارد و در صورت ایجاد مشکل امنیت خودرو شما با مشکل روبرو خواهد شد.  مرکز مهربانی به صورت امدادی درصورتی که شما امکان انتقال خودرو و حرکت دادن آن را ندارید در محل شما در هر زمانی از شبانه روز حاضر شده و مشکل شما را برطرف خواهد کرد. برای این کار فقط نیاز است با مرکز ما تماس بگیرید.


  • ساخت سوئیچ یدک پژو ، ساخت ریموت پژو
  • تعریف ریموت پژو
  • کددهی و پروگرام ریموت پژو
  • باز کردن درب خودرو پژو
  • پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده پژو
  • ساخت کلید پژو و کپی سوئیچ پژو
  • ساخت اسمارت کی پژو PEUGEOT 
  • ساخت سوئیچ کیلس پژو 
  • تراش کلید پژو 

شعبه 1: تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز.
تماس: 22297397 – 09124802295 – 26103079
شعبه 2: بزرگراه جلال آل احمد غرب ، خیابان شایق شمالی ، جنب کوچه هفتم.
تماس: 09385881754 – 44299085 – 44299069  

در صفحه اینستاگرام مهربانی  عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

Call Now Button