پروگرام و کددهی ساخت سوئیچ و ریموت یدک پورشه

 • از

ساخت سوئیچ پورشه و ساخت ریموت پورشه

پورشه جز ماشین های لوکس آلمانی می باشد که پورشه ماکان ، پورشه کاین، پورشه کیمن ،پورشه کررا ( 911 ) ، پورشه باکستر به ایران وارد می شوند.ساخت سوئیچ ماشین های لوکس و گران قیمت امروز از جمله فعالیت هایی می باشد که نیاز به افراد متخصصن و با سابقه کاری بالا می باشد.

ساخت سوئیچ و ریموت پورشه چه کلیدی و چه کیلس گو یکی از خدمات مرکز نگین مهربانی می باشد که در مرکز به صورت کاملا تخصصی با بهره گیری از تیمی با سابقه 20 ساله در زمینه ساخت و کددهی سوئیچ و کپی ریموت پورشه آماده خدمات رسانی می باشند.


خدمات ساخت سوئیچ و ریموت پورشه در مرکز نگین مهربانی

 • ساخت سوئیچ و ساخت ریموت پورشه  اورجینال در کمترین زمان ممکن
 • ساخت سوئیچ یدک و ریموت یدک پورشه کاین ، ماکان ، کررا 911 ، پانامرا ، باکستر ، کمین
 • تعریف سوئیچ و ریموت گم شده و مفقودی پورشه
 • پروگرام و کددهی ریموت و سوئیچ پورشه
 • باز کردن درب خودرو پورشه
 • کپی و ساخت کلید یدک پورشه
 • کپی از سوئیچ و ریموت اورجینال پورشه
 • کلید یدک پورشه
 • پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده پورشه
 • ساخت اسمارت کی پورشه
 • ساخت سوئیچ کیلس پورشه
 • تراش کلید پورشه

گم و یا مفقود شدن سوئیچ و ریموت پورشه

شما می توانید برای ساخت سوئیچ برای انواع مدل پورشه در صورت مفقود شدن و گم شدن سوئیچ خودرو و یا هر مشکل دیگر با ما تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصین مجرب ما مطرح کنید و  از قیمت های ما اطلاع پیدا کرده و همچنین سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید. متخصصین ما در سریعترین زمان در صورت نیاز در محل شما حاضر شده و مشکل شما را رفع خواهند کرد.


ساخت سوئیچ و ریموت یدک پورشه

هر خودرویی از جمله پورشه نیازمند سوئیچ یدک می باشد تا در صورتی که سوئیچ خودرو خود را از دست دادید بدون مشکل و هدر رفتن زمان خود بتوانید درب خودرو خود را باز کنید. شما می توانید با حضور در مرکز سوئیچ نگین مهربانی اقدام به ساخت سوئیچ یدک ، ریموت یدک نمایید.

با کیفیت ترین خدمات با به روزترین لوازم و تجهیزات را می توانید در مرکز ما ببینید. ما با 20 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت می توانیم بهترین خدمات را در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم. در صورتی که شما دچار مشکل شده اید و نیاز به سوئیچ یدک پورشه و یا ریموت یدک پورشه را دارید و امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید مرکز سوئیچ نگین مهربانی بصورت امداد سیار در محل شما در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته حاضر شده و با رویت مدارک شما اقدام به ساخت سوئیچ یدک و ریموت یدک می نماید.


پروگرام ریموت اورجینال برای سوئیچ پورشه ماکان مدل 2015 در مرکز ساخت سوئیچ مهربانی


ساخت سوئیچ و ریموت کیلس گو پورشه

خودروهای مدرن و لوکسی از جمله پورشه دارای ریموت هایی با چیپ های مخصوص و منحصر به فرد برای بالا بردن امنیت خودرو شما می باشد. در بیشتر خودروهای امروزی ریموت ها بصورت کیلس می باشد و با مدل ریموت های گذشته تفاوت های بسیاری دارند. با پیشرفت علم این ریموت ها به صورت یکتا و همراه با برنامه ریزی هایی می باشند که فقط برای یک خودرو قابل استفاده هستند در سال های اخیر این ریموت ها در بین مردم بسیار محبوب شده اند.

پروگرام و ساخت سوئیچ و ریموت پورشه کاین

یکی از خدمات اصلی مرکز نگین مهربانی ساخت سوئیچ پورشه کاین می باشد.ساخت سوئیچ کاین به صورت کلیدی و ریموت پورشه کاین به صورت ۳ دکمه ای یا ۴ دکمه ای به صورت تخصصی انجام می گیرد.در نمونه های زیر پروگرام ریموت کیلس گو پورشه کاین در محل خودرو با دریافت مدارک خودرو انجام شده است.

هر خودرویی دارای تعدادی ریموت می باشد که در هنگام خرید خودرو به عنوان ریموت و سوئیچ یدک به شما تحویل داده می شود. در صورتی که ریموت خود را گم کرده اید و به ان دسترسی ندارید با تماس با ما و ارتباط با متخصصین ما می توانید در کوتاه ترین زمان از خدمات ما با مناسبت ترین قیمت و کم ترین زمان برای این دو خودرو محبوب پورشه بهره مند شوید.


ثبت سفارش و اطلاع از قیمت سوئیچ و ریموت پورشه

سوئیچ و ریموت خودرو پورشه دارای انواع متفاوتی می باشد که این سوئیچ و ریموت ها تا حدودی از نظر ظاهری دارای شباهت به یکدیگر می باشند. اما این سوئیچ و ریموت ها کاملا از نظر فنی دارای خصوصیات منحصر به فردی و یکتایی می باشند تا امنیت خودرو شما را فراهم سازند. مرکز سوئیچ نگین مهربانی با مناسبت ترین قیمت در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.


خدمات تعمیر و تعویض قاب ریموت پورشه

قاب و تعویض قاب ریموت پورشه از جمله خدمات مرکز سوئیچ خودرو به حساب می آید. در صورتی که نیاز به این خدمات دارید و برای اطلاع از قیمت های ما و نحوه سفارش شما می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در زمینه نیاز شما و در راستای رفع آن شما را راهنمایی کنند.


تعویض باتری ریموت و سوئیچ پورشه

اگر باتری ریموت پورشه شما دچاره مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد. متخصصین ما در خدمت شما هستند. با یک تماس شما می توانید از خدمات تعویض باتری و تعمیر ریموت خود بهره مند شوید. تعمیر سوئیچ و ریموت به افرادی دارای مهارت نیاز دارد لذا از تعمیر ریموت و سوئیچ خود یا سپردن آن به دست افراد غیر متخصص پرهیز کنید زیرا ممکن است هزینه بالایی برای شما بوجود آورد. همچنین این فعالیت نیاز به ابزار خاص و به روز دارد و در صورت ایجاد مشکل امنیت خودرو شما با مشکل روبرو خواهد شد.  مرکز ساخت سوئیچ به صورت امدادی درصورتی که شما امکان انتقال خودرو و حرکت دادن آن را ندارید در محل شما در هر زمانی از شبانه روز حاضر شده و مشکل شما را برطرف خواهد کرد. برای این کار فقط نیاز است با مرکز ما تماس بگیرید.


راه های ارتباطی با مرکز نگین مهربانی

مرکز خدمات ما بصورت شبانه روزی و در سراسر تهران در خدمت شما عزیزان می باشد.

شعبه 1: تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز.

تماس: 22297397 – 09124802295  

شعبه 2: بزرگراه جلال آل احمد غرب ، خیابان شایق شمالی ، جنب کوچه هفتم.

تماس: 09385881754 – 44299085 – 44299069  

شعبه 3: سعادت آباد، میدان کتاب، ضلع شمالی آسمان‌ ها، کارواش آسمان.

تماس: 09120238429

در صفحه اینستاگرام نگین مهربانی  عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =