پرش به محتوا

ساخت سوئیچ مازراتی و ساخت ریموت مازراتی

  • از

در مرکز سوئیچ و ریموت نگین مهربانی ساخت سوئیچ خودروی مازراتی و ریموت یدک مازراتی بصورت شبانه روزی به همراه تیمی متخصصن و با سابقه کاری بالا در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت خودرو اقدام به ساخت سوئیچ مازراتی اورجینال کرده است.

با کیفیت ترین سوئیچ ها و ریموت مازراتی با کمک به روزترین لوازم و تجهیزات با 25 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت می توانیم بهترین خدمات را در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم. در صورتی که شما دچار مشکل شده اید و نیاز به سوئیچ یدک مازراتی و یا ریموت یدک مازراتی را دارید و امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید مرکز سوئیچ مهربانی بصورت امداد سیار در محل شما حاضر شده و با رویت مدارک شما اقدام به ساخت سوئیچ یدک و ریموت یدک می نماید.


در صورت مفقود شدن و گم شدن سوئیچ خودرو می توانید با مرکز نگین مهربانی تماس گرفته و مشکل خود را با متخصصین ما مطرح کنید سفارش خود را ثبت کنید تا در سریعترین زمان کپی سوئیچ و ریموت یدک خود را تحویل بگیرید.

در بعضی مواقع ممکن است شما سوئیچ ویا ریموت خود را در خودرو مازراتی جا گذاشته باشید که در این صورت ما در محل شما حاضر شده و مشکل شما را رفع کند.


ما اعتقاد داریم هر خودرویی علاوه بر سوئیچ و ریموت اورجینال خود باید کلید یدک و یا سوئیچ و ریموت یدک داشته باشد تا در صورتی که سوئیچ مازراتی را از دست دادید بدون مشکل و هدر رفتن زمان خود بتوانید درب خودرو خود را باز کنید و در زمان مناسب اقدام به سفارش سوئیچ مازراتی خود بکنید. بنابراین می توانید ساخت سوئیچ یدک خود را به مرکز سوئیچ مهربانی بسپارید.


⦁ ساخت سوئیچ مازراتی و ساخت ریموت اصلی و یدک مازراتی
⦁ پروگرام و ساخت کلید یدک مازراتی در کوتاهترین زمان و در محل شما
⦁ کپی ریموت مازراتی و سوئیچ یدک مازراتی
⦁ تعمیر و ساخت قفل فرمان مازراتی
⦁ ساخت سوئیچ کیلس مازراتی و اسمارت کی مازراتی
⦁ عیب یابی سوئیچ و ریموت و رفع عیوب در انواع مدل های مازراتی
⦁ غیر فعال کردن کلیدهای گمشده و تعریف کد جدید بروی خودروی شما
⦁ خام نمودن ریموت و سوئیچ مازراتی در صورت گم شدن سوئیچ اورجینال
⦁ ساخت سوئیچ گمشده یا از کارافتاده خودرو در محل خودتان


خودروهای مدرن و لوکسی از جمله مازراتی دارای ریموت هایی با چیپ های مخصوص و منحصر به فرد برای بالا بردن امنیت خودرو شما می باشد. در بیشتر خودروهای امروزی ریموت ها بصورت کیلس می باشد و با مدل ریموت های گذشته تفاوت های بسیاری دارند. با پیشرفت علم این ریموت ها به صورت یکتا و همراه با برنامه ریزی هایی می باشند که فقط برای یک خودرو قابل استفاده هستند در سال های اخیر این ریموت ها در بین مردم بسیار محبوب شده اند.

هر خودرویی دارای تعدادی ریموت می باشد که در هنگام خرید خودرو به عنوان ریموت و سوئیچ یدک به شما تحویل داده می شود. در صورتی که ریموت خود را گم کرده اید و به ان دسترسی ندارید با تماس با ما و ارتباط با متخصصین ما می توانید در کوتاه ترین زمان از خدمات ما با مناسبت ترین قیمت و کم ترین زمان برای این دو خودرو محبوب مازراتی بهره مند شوید.


سوئیچ و ریموت خودرو مازراتی دارای انواع متفاوتی می باشد که این سوئیچ و ریموت ها تا حدودی از نظر ظاهری دارای شباهت به یکدیگر می باشند. اما این سوئیچ و ریموت ها کاملا از نظر فنی دارای خصوصیات منحصر به فردی و یکتایی می باشند تا امنیت خودرو شما را فراهم سازند. مرکز سوئیچ مهربانی با مناسبت ترین قیمت در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.


قاب و تعویض قاب ریموت مازراتی از جمله خدمات مرکز سوئیچ خودرو به حساب می آید. در صورتی که نیاز به این خدمات دارید و برای اطلاع از قیمت های ما و نحوه سفارش شما می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در زمینه نیاز شما و در راستای رفع آن شما را راهنمایی کنند.

تعمیر سوئیچ و ریموت باید به افرادی که دارای مهارت لازم در زمینه ساخت سوئیچ و پروگرام دارند سپرده شود . بنابراین از تعمیر ریموت و سوئیچ خود یا سپردن آن به دست افراد غیر متخصص پرهیز کنید زیرا ممکن است هزینه بالایی برای شما بوجود آورد. همچنین این فعالیت نیاز به ابزار خاص و به روز دارد و در صورت ایجاد مشکل امنیت خودرو شما با مشکل روبرو خواهد شد.


اگر باتری ریموت مازراتی شما دچاره مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد تیم نگین مهربانی در خدمت شما می باشد. با یک تماس شما می توانید از خدمات تعویض باتری و تعمیر ریموت خود بهره مند شوید. مرکز ساخت سوئیچ به صورت امدادی درصورتی که شما امکان انتقال خودرو و حرکت دادن آن را ندارید در محل شما حاضر شده و مشکل شما را برطرف خواهد کرد. برای این کار فقط نیاز است با مرکز ما تماس بگیرید.


شعبه 1: تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز.
تماس: 22297397 – 09124802295 – 26103079
شعبه 2: بزرگراه جلال آل احمد غرب ، خیابان شایق شمالی ، جنب کوچه هفتم.
تماس: 09385881754 – 44299085 – 44299069  

در صفحه اینستاگرام مهربانی  عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 19 =

Call Now Button