پرش به محتوا

ساخت سوئیچ تیگوان و ساخت ریموت تیگوان

  • از

یکی دیگر از محصولات برند فولکس واگن خودرو تیگوان می باشد که این خودرو لوکس و مدرنیته بعد از ورود به بازار ایران، در کشور عزیزمان ایران نیز طرفداران خودش را دارد و میتوان گفت رقیبی برای خودرو پاسات که محصول دیگر این کمپانی میباشد به حساب می آید. در مرکز فوق تخصصی ساخت سوئیچ مهربانی، جهت ساخت سوئیچ تیگوان و ساخت ریموت تیگوان از خدمات بسیار حرفه ای برخوردار است.

هموطنان عزیز دقت داشته باشید که ساخت ریموت سوییچ تیگوان نیازمند ابزار و تجهیزات پیشرفته و دستگاههای مخصوص این خودرو می باشد بنابراین سعی شود به مراکز و نمایندگی های مخصوص و معتبر مراجعه شود.

بسیاری از مشتریان بعد از گم شدن و یا مفقودی سوئیچ و ریموت خود به مرکز مهربانی جهت ساخت سوئیچ مراجعه می‌کند بهتر ساخت یک سوئیچ و ریموت از روی کامپیوتر و شماره شاسی خود و زمانبر و هزینه بر است.

همانطور که با خدمات مجموعه نگین مهربانی آشنا هستید، این مرکز همیشه سعی بر این داشته تا از به روز ترین تجهیزات استفاده کرده و به پیاده سازی بهترین خدمات همراه با کیفیت بالا بپردازد. از آنجایی که پروگرام سوئیچ تیگوان و یا کد دهی سوئیچ تیگوان، کاری بسیار تخصصی و حساس میباشد، و تجربه و تخصص کامل نیرو های زبده لازمه ی این کار میباشد، بهترین کاری که شما عزیزان میتوانید انجام دهید این است که، قبل از گم نمودن و یا مفقود شدم ریموت تیگوان خود، برای ساخت ریموت تیگوان زاپاس اقدام کنید.

اما اگر ریموت تیگوان شما در اثر بی دقتی یا بی احتیاطی گم شده و یا به یاد نمی آورید که آن را کجا گذاشته اید، نگران نباشید. ما ساخت ریموت تیگوان شما را با بالاترین کیفیت انجام میدهیم.

ساخت ریموت تیگوان
ساخت ریموت تیگوان – ساخت سوئیچ تیگوان

همیشه و در هر حالتی، هر مشتری ای به دنبال محصول با کیفیت در هر زمینه ای که به دنبال آن است میگردد. شاید در برخی از قطعات الکترونیکی تفاوت زیادی در ظاهر و یا در مصرف محصول فیک و یا قلابی و یا خدمات بی کیفیت نباشد، به عنوان مثال ریموت و یا کنترل تلویزیون، چرا که شاید یک ریموت فیک هم کار کسی که به تماشای تلویزیون میپردازد را به راحتی راه بیندازد. اما در جایی که صحبت امنیت مطرح میباشد، دیگر جایی برای سهل انگاری و فرصت خطا باقی نمیماند، چرا که شاید منجر به سرقت خودرو تیگوان شما و یا مشکلات متعددی گردد. ساخت ریموت و پروگرام ریموت تیگوان از جمله کارهایی میباشد که حتما و تاکیدا باید توسط متخصص این امر انجام گردد، چرا که شما پول و زمان خود را از سر راه نیاورده اید و همچنین به دنبال ریسک و آزمون و خطا مجموعه های ساخت سوئیچ و ساخت ریموت خودرو نیستید.

پیشنهاد مجموعه مجرب و با سابقه نگین مهربانی به شما هم میهنان عزیز این است که با سفارش پروگرام سوئیچ تیوگوان خود به تیم زبده ما، کار را به کاردان سپرده، و خود را فارغ از استرس و ریسک در این امر مهم قرار دهید، چرا که پروگرام کردن ریموت تیگوان مستلزم تخصص بالا و تجهیزات کامل و حرفه ای در این زمینه میباشد، و ما به شما این تضمین را میدهیم که پس از سالها تجربه در زمینه خدمات سوئیچ پروگرام ریموت شما با بالاترین کیفیت انجام خواهیم داد.

ساخت سوئیچ تیگوان
ساخت ریموت تیگوان – ساخت سوئیچ تیگوان

کددهی سوئیچ تیگوان به دلیل پیچیدگی و حساسیت بالا در طراحی این مدل، یک کار بسیار تخصصی بوده و به همین دلیل باید توسط افرادی با تجربه بالا انجام گردد.

پیرو این مطلب، کددهی ریموت تیگوان علاوه بر تخصص، به تجهیزات و ابزار تخصصی نیازمند میباشد، که ما در مجموعه نگین مهربانی هم دارای تیم مجرب و حرفه ای و هم مجهز به جدیدترین و با کیفیت ترین تجهیزات در زمینه کددهی ریموت تیگوان میباشیم. از جمله مجموعه کارهایی که در کنار کددهی سوئیچ انجام میشود، تراش تیغه سوئیچ تیگوان میباشد. از آنجایی که این کار شامل دقت بالایی هست ما به بهترین شکل این مجموعه خدمات را به شما ارائه میدهیم.

1- به دلیل اینکه تراش سوئیچ تیگوان، یکی از پیچیده ترین نوع تراشه در بین ریموت های موجود دنیا میباشد، فقط و فقط هم این تراشه در ریموت اصلی خودرو تیگوان شما وجود دارد، شما میبایست قبل از گم کردم و یا مفقود شدن کلید خودرو، یک کلید یدک تهیه کنید.

2- برای توضیح دلیل دوم باید کمی اطلاعات فنی به صورت چاشنی به این توضیح اضافه کنیم. خودرو تیگوان جز آن دسته از خودروهایی میباشد که از امنیت فوق بالایی برخوردار است. حال بخش عظیمی از این امنیت به سوئیچ خودرو تیگوان شما برمیگردد، که حامل و حاوی اطلاعات secret شده و مخفی میباشد. حال این اطلاعات فقط بر روی کلید اصلی و فعلی خودرو شما موجود است، اگر همین حالا برای ساخت ریموت تیگوان خودرو خود اقدام کنید، شامل هزینه و زمان بسیار کمتری نسبت به زمانی میشود که بنا به دلایل مختلف اصل کلید همراه شما نباشد.

بعد از گم کردن سوئیچ خودرو تیگوان چه کاری باید انجام دهیم؟
تکلیف ریموت مفقود شده خودرو تیگوان چه میشود؟
چطور میشه کددهی ریموت تیگوان مفقود شده رو پاک یا تغییر داد؟

امروزه با داشتن سر شلوغی و گرفتاری های فراوان و یا شاید دلایل دیگر، گم کردن سوئیچ خودرو امری طبیعی شده است. اما اگر این اتفاق هر چند ناگوار برایمان افتاد چه باید بکنیم. قطعادر این مرحله شما چاره ای جز مراجعه به یک مرکز تخصصی خدمات سوئیچ خودرو ( مجموعه نگین مهربانی صفر تا صد کاری که باید برای مفقود شدن و ساخت سوئیچ شما انجام شود را به صورت حرفه ای در کمترین زمان و منصفانه ترین قیمت به شما ارائه میدهد ) ندارید.

اما کاری که یک مجموعه تخصصی برای شما باید انجام دهد، جدای ساختن ریموت، تغییر کددهی سوئیچ تیگوان با استفاده از تجهیزات پیشرفته میباشد، این کار به این دلیل است که، هم شما ریموت جدید خود را به دست آورید و از آنجایی که ممکن است سوئیچ شما به سرقت رفته باشد، و کسی که آن را دزدیده باشد، و حال قصد سرقت خودرو شما را داشته باشد، دیگر نمیتوند مرتکب به این کار شود و تیرش به سنگ خواهد خورد.

گاهی مواقع به دلایل مختلفی درب خودرو تیگوان شما ممکن است قفل شود، به عنوان مثال: کودک خردسالی که تنها داخل اتومبیل تیگوان شما است و به اشتباه درب ماشین را میبندد، و یا حالتی که ممکن است سوئیچ و ریموت داخل وسیله نقلیه شما بماند و درب ها قفل شوند، و از همه بدتر این است در زمان و مکان و فعل حساسی، سوئیچ شما گم شود! شما در تمامی این موارد با داشتن یک سوئیچ یدک تیگوان خودرو خود، بالای 90 درصد مشکل خود را حل شده بدانید.

اما شاید تا به آن روز چنین مشکلی را پیش بینی نکرده باشید. نگران نباشید ما در کنار شما هستیم. تیم مجرب و حرفه ای نگین مهربانی با سال ها سابقه درخشان و قابل اعتماد به واسطه و تضمین مشتریان چندین و چند ساله، با مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات مخصوص این کار، در کمترین زمان ممکن درب خودرو تیگوان شما را باز میکند.

خدماتی که ما در این زمینه به شما ارائه میدهیم، خدمات کپی سوئیچ و ریموت های جدید کیلس گو تیگوان که ساخت آن ها با دستگاه های پیشرفته امروزی، لازم به ذکر است که تراش تیغه سوئیچ و ریموت فولکس واگن و یا همان تراش تیغه سوئیچ و ریموت تیگوان با بالاترین دقت و حساسیت در این مرکز صورت میگیرد.

شعبه 1: تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز.
تماس: 22297397 – 09124802295 – 26103079
شعبه 2: بزرگراه جلال آل احمد غرب ، خیابان شایق شمالی ، جنب کوچه هفتم.
تماس: 09385881754 – 44299085 – 44299069  

در صفحه اینستاگرام نگین مهربانی  عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =

Call Now Button