به سوئیچ  کیا یا ولوو نیاز دارید؟

اگر شما به دریافت خدماتی از جمله ساخت سوئیچ ولوو و ساخت سوئیچ کیا نیاز پیدا کردید کافیست با ما تماس بگرید مرکز سوئیچ مهربانی آماده خدمات رسانی به شما می باشد. ساخت سوئیچ ماشین های لوکس و گران قیمت امروز از جمله فعالیت هایی می باشد که نیاز به افراد متخصصن و مجرب و با سابقه کاری بالا دارد. ساخت سوئیچ مهربانی با 22 سال سابقه در این زمینه می تواند در سریعترین زمان ممکن با مناسبت ترین هزینه با کیفیت ترین محصول را به شما ارائه می دهیم. با توجه به اینکه تکنولوژی در هر زمینه ای رو به پیشرفت می باشد، صنعت خودرو از جمله سوئیچ و ریموت نیز از دارای پیشرفت های بسیار بوده و به صورت هوشمند و مطابق با تکنولوژی روز دنیا مطابقت پیدا کرده است.

سوئیچ ها دارای انواع متفاوتی می باشند که برای ساخت ، تعریف و تعمیر هر کدام ازآنها نیاز به فعالیت های متفاوتی می باشد. مرکز خدمات سوئیچ مهربانی بصورت شبانه روزی و در تمامی شهر های کشور از جمله تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و …   در خدمت شما عزیزان می باشد.


بهترین راه برای دسترسی به سوئیچ گمشده 

شما می توانید برای ساخت سوئیچ برای انواع مدل ولوو و ساخت سوئیچ کیا در صورت مفقود شدن و گم شدن سوئیچ خودرو و یا هر مشکل دیگر با ما تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصین مجرب ما مطرح کنید و  از قیمت های ما اطلاع پیدا کرده و همچنین سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید. متخصصین ما در سریعترین زمان در صورت نیاز در محل شما حاضر شده و مشکل شما را رفع خواهند کرد.

مرکز تخصصی سوئیچ مهربانی بصورت 24 ساعته و در سراسر ایران آماده خدمات رسانی حتی در محل شما می باشد


سوئیچ یدک چه مواقعی استفاده میشه؟ 

هر خودرویی از جمله رنو و مزدا نیازمند سوئیچ یدک می باشد تا در صورتی که سوئیچ خودرو ولوو یا سوئیچ خودرو کیا خود را از دست دادید بدون مشکل و هدر رفتن زمان خود بتوانید درب خودرو خود را باز کنید. شما می توانید با حضور در مرکز سوئیچ مهربانی ودرو اقدام به ساخت سوئیچ یدک ولوو ، ریموت یدک ولوو و سوئیچ یدک کیا ، ریموت یدک کیا نمایید. با کیفیت ترین خدمات با به روزترین لوازم و تجهیزات را می توانید در مرکز سوئیچ مهربانی ببینید. ما با 20 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت می توانیم بهترین خدمات را در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم.

سوئیچ یدک یکی از ضروری ترین لوازم برای خودروی شما می باشد تا در زمانی که تمام سوئیچ های خود را گم کردید به مشکل بر نخورید زیرا درست کردن برخی از سوئیچ و ریموت ها دارای پیچیدگی بوده و زمان بیشتری برای این کار نیاز است.


بهترین خدمات برای سوئیچ سوئیچ کیا و سوئیچ ولوو

در صورتی که شما دچار مشکل شده اید و نیاز به سوئیچ یدک ولوو ، سوئیچ یدک کیا و یا ریموت یدک ولوو و ریموت یدک کیا را دارید و امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید مرکز سوئیچ مهربانی بصورت امداد سیار در محل شما در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته حاضر شده و با رویت مدارک شما اقدام به ساخت سوئیچ یدک و ریموت یدک می نماید.

این فعالیت تخصصی را به افراد متخصص واگذار کنید زیرا در صورتی که به تعمیر گاه های غیر تخصصی مراجعه نمایید قادر به تشخیص مشکل شما نیستند و شما در زمانی که دسترسی به مراکز تخصصی نداشته باشید با مشکل مواجه خواهید شد. اما مرکز ما  این مسئله را با امداد کلید سیار حل کرده و شما در هرجای ایران سوئیچ و ریموت خود را از دست بدهید می توانید با ما تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان این مسئله را برای شما حل نمایند.

از جمله دیگر فعالیت های ما باز کرن درب خودرو شما می باشد. در زمانی که که سوئیچ شما گم شده یا در داخل صندوق عقب خودرو جا مانده است و نیاز به باز کردن درب خودرو دارید ما می توانیم با مشاهده مدارک شما و با لوازم تخصصی و مناسب برای شما این کار را انجام دهیم زیرا در غیراینصورت باز کردن درب خودرو غیر ممکن خواهد بود.


ریموت های هوشمند خودروهای لوکس

خودروهای مدرن و لوکسی از جمله ولوو و کیا دارای ریموت هایی با چیپ های مخصوص و منحصر به فرد برای بالا بردن امنیت خودرو شما می باشد. در بیشتر خودروهای امروزی ریموت ها بصورت کیلس می باشد و با مدل ریموت های گذشته تفاوت های بسیاری دارند. با پیشرفت علم این ریموت ها به صورت یکتا و همراه با برنامه ریزی هایی می باشند که فقط برای یک خودرو قابل استفاده هستند در سال های اخیر این ریموت ها در بین مردم بسیار محبوب شده اند.

هر خودرویی دارای تعدادی ریموت می باشد که در هنگام خرید خودرو ولوو و یا کیا به عنوان ریموت و سوئیچ یدک به شما تحویل داده می شود. در صورتی که ریموت خود را گم کرده اید و به ان دسترسی ندارید با تماس با ما و ارتباط با متخصصین ما می توانید در کوتاه ترین زمان از خدمات ما با مناسبت ترین قیمت و کم ترین زمان برای این دو خودرو محبوب ولوو و کیا بهره مند شوید.

مرکز ما امکان تراش انواع تیغه و همینطور کددهی با بالاترین کیفیت برای خودرو شما که دارای سیستم ضد سرقت پیشرفته  می باشد را ما با داشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه به صورت کامل انجام می دهد.


ثبت سفارش و اطلاع از قیمت

سوئیچ و ریموت خودرو ولوو و سوئیچ و ریموت کیا دارای انواع متفاوتی می باشد که این سوئیچ و ریموت ها تا حدودی از نظر ظاهری دارای شباهت به یکدیگر می باشند. اما این سوئیچ و ریموت ها کاملا از نظر فنی دارای خصوصیات منحصر به فردی و یکتایی می باشند تا امنیت خودرو شما را فراهم سازند. مرکز ساخت سوئیچ با مناسبت ترین قیمت در زمینه ساخت سوئیچ ولوو و ساخت ریموت ولوو ، ساخت سوئیچ کیا و ساخت ریموت کیا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

شما می توانید در صورت خرید خودرو جدید تمامی ریموت های آن را پاک کرده و برای آن ریموت جدید تعریف نمایید برای این کار به مرکز سوئیچ مهربانی مراجعه کنید همچنین برای پروگرام ریموت نیاز به بازگشایی کامپیوتر خودرو می باشد که فعالیت در مرکز مهربانی به بهترین صورت و بالاترین کیفیت انجام می شود.


خدمات تعمیر و تعویض قاب ریموت

خدمات متفاوتی برای سوئیچ و ریموت انواع مدل کیا

اسپورتیج ، ریو ، پیکانته ، اپیروس ، موهاوی ، سراتو ، کادنزا ، اپتیما

خدمات متفاوتی برای سوئیچ و ریموت انواع مدل ولوو

قاب و تعویض قاب ریموت ولوو و قاب و تعویض قاب ریموت کیا از جمله خدمات مرکز سوئیچ خودرو به حساب می آید. در صورتی که نیاز به این خدمات دارید و برای اطلاع از قیمت های ما و نحوه سفارش شما می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در زمینه نیاز شما و در راستای رفع آن شما را راهنمایی کنند.


تعویض باتری ریموت و سوئیچ 

اگر باتری ریموت ولوو یا باتری ریموت کیا شما دچاره مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد. متخصصین ما در خدمت شما هستند. با یک تماس شما می توانید از خدمات تعویض باتری و تعمیر ریموت خود بهره مند شوید.

تعمیر سوئیچ و ریموت به افرادی دارای مهارت نیاز دارد لذا از تعمیر ریموت و سوئیچ خود یا سپردن آن به دست افراد غیر متخصص پرهیز کنید زیرا ممکن است هزینه بالایی برای شما بوجود آورد. همچنین این فعالیت نیاز به ابزار خاص و به روز دارد و در صورت ایجاد مشکل امنیت خودرو شما با مشکل روبرو خواهد شد.  مرکز ساخت سوئیچ به صورت امدادی درصورتی که شما امکان انتقال خودرو و حرکت دادن آن را ندارید در محل شما در هر زمانی از شبانه روز حاضر شده و مشکل شما را برطرف خواهد کرد. برای این کار فقط نیاز است با مرکز ما تماس بگیرید.


خدمات “سوئیچ مهربانی” ویژه خودرو ولوو

ساخت سوئیچ ولوو VOLVO، ساخت ریموت ولوو ، ساخت سوئیچ یدک ولوو ، ساخت ریموت یدک ولوو ، تعریف ریموت ولوو ، پروگرام ریموت ولوو ، باز کردن درب خودرو ولوو ، ساخت کلید ولوو ، ساخت سوییچ ولوو ، ریموت ولوو VOLVO، سوئیچ ولوو ، سوییچ ولوو ، کلید ولوو ،کپی سوئیچ وبوو ، کپی ریموت ولوو ، کپی کلید ولوو ، کلید یدک ولوو ، پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده ولوو ، ساخت اسمارت کی ولوو ،ساخت سوئیچ کیلس ولوو ، تراش کلید ولوو 


خدمات “سوئیچ مهربانی” ویژه خودرو کیا

ساخت سوئیچ کیا ، ساخت ریموت کیا ، ساخت سوئیچ یدک کیا ، ساخت ریموت یدک کیا KIA ، تعریف ریموت کیا ، پروگرام ریموت کیا ، باز کردن درب خودرو کیا ، ساخت کلید کیا ، ساخت سوییچ کیا ، ریموت کیا ، سوئیچ کیا KIA ، سوییچ کیا ، کلید کیا ، کپی سوئیچ کیا ، کپی ریموت کیا ، کپی کلید کیا KIA ، کلید یدک کیا ، پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده کیا ، ساخت اسمارت کی کیا ،ساخت سوئیچ کیلس کیا ، تراش کلید کیا

 

نمونه سوئیچ و ریموت کیا              نمونه سوئیچ و ریموت ولوو              تماس با ما                   اینستاگرام سوئیچ مهربانی

 

One Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =