ساخت سوئیچ بنز – ساخت سوئیچ تویوتا

اگر سوئیچ و ریموت خودرو خود را از دست داده اید، گم کرده اید و به سوئیچ یدک خودرو خود دسترسی ندارید مرکز ساخت سوئیچ و ریموت مهربانی در خدمات شماست.

امروزه خودرو های جدید و لوکس با سیستم های هوشمند خود امنیت خودرو ها را تضمین میکنند. خودروهای امروزی با سوئیچ های ضدسرقت که دارای کد برای برقراری ارتباط با خودرو هستند در صورتی که دچار مشکل شوند شما نمی توانید خودرو خود را روشن نمایید. بنابراین نیاز به متخصص برای روشن کردن خودرو خود دارید. مرکز مهربانی با 20 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت ، سوئیچ یدک ،کلید خودرو ، پروگرام و تعریف ریموت ، تعویض و تعمیر باتری و قاب ، باز کردن درب خودرو، ساخت سوئیچ های ضد سرقت یا ایموبلایزر ، تراش تیغه های کلید انواع مدل سوئیچ در سراسر ایران می نماید.

ما خدمات مورد نیاز شما را در سریعترین زمان ممکن و با مناسبت ترین قیمت در اختیارتان قرار می دهیم.

بهترین راه برای دسترسی به سوئیچ گمشده 

بر اساس انواع مختلف هر سوئیچ و ریموت برای مدل های خودرو بنز و تویوتا خدمات متفاوتی نیز ارائه می شود. شما در صورت نیاز به خدمات مرکز ما می توانید با شماره های 09124802295 و 44299085 تماس گرفته و مشکل خود را با مشاورین ما مطرح نمایید، از قیمت های ما اطلاع پیدا کرده و سفارش خود را در صورت درخواست ثبت نمایید.

متخصصین ما در سریعترین زمان در صورت نیاز در محل شما حاضر شده و مشکل شما را رفع خواهند کرد.

مرکز تخصصی سوئیچ نگین مهربانی بصورت 24 ساعته و در سراسر ایران آماده خدمات رسانی حتی در محل شما می باشد


سوئیچ یدک چه مواقعی استفاده میشه؟ 

شما همیشه به یوئیچ یدک نیاز خواهید داشت ، درصورتی که کلید خودرو بنز و تویوتا خود را گم کردید بتوانید خودرو خود را روشن نمایید و زمان خود را هدر ندهید. مرکز ما خدمات سوئیچ و ریموت یدک خودرو را با مناسبت ترین دستگاه ها و لوازم به روز برای سوئیچ و ریموت هوشمند و متنوع امروزی در اختیار دارد تا با کیفیت ترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه دهد.

سوئیچ یدک یکی از ضروری ترین لوازم برای خودروی شما می باشد تا در زمانی که تمام سوئیچ های خود را گم کردید به مشکل بر نخورید زیرا درست کردن برخی از سوئیچ و ریموت ها دارای پیچیدگی بوده و زمان بیشتری برای این کار نیاز است.


بهترین خدمات برای سوئیچ سوئیچ بنز و سوئیچ تویوتا

از آنجایی که مرکز نگین مهربانی در این زمینه دارای سابقه طولانی می باشد خدمات جدیدی را برای مشتریان خود در نطر گرفته است. در صورتی که امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید مرکز مهربانی بصورت امداد سیار در محل شما در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته حاضر شده و با رویت مدارک شما اقدام به ساخت سوئیچ یدک و ریموت یدک و یا هرگونه خدماتی که نیاز دارید می نماید.

این فعالیت تخصصی را به افراد متخصص واگذار کنید زیرا در صورتی که به تعمیر گاه های غیر تخصصی مراجعه نمایید قادر به تشخیص مشکل شما نیستند و شما در زمانی که دسترسی به مراکز تخصصی نداشته باشید با مشکل مواجه خواهید شد. اما مرکز ساخت سوئیچ مهربانی این مسئله را با امداد کلید سیار حل کرده و شما در هرجای ایران سوئیچ و ریموت خود را از دست بدهید می توانید با ما تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان این مسئله را برای شما حل نمایند.

از جمله دیگر فعالیت های ما باز کرن درب خودرو شما می باشد. در زمانی که که سوئیچ شما گم شده یا در داخل صندوق عقب خودرو جا مانده است و نیاز به باز کردن درب خودرو دارید ما می توانیم با مشاهده مدارک شما و با لوازم تخصصی و مناسب برای شما این کار را انجام دهیم زیرا در غیراینصورت باز کردن درب خودرو غیر ممکن خواهد بود.


ریموت های هوشمند خودروهای لوکس

خودروهای مدرن و لوکسی از جمله بنز و تویوتا دارای ریموت هایی با چیپ های مخصوص و منحصر به فرد برای بالا بردن امنیت خودرو شما می باشد. در بیشتر خودروهای امروزی ریموت ها بصورت کیلس می باشد و با مدل ریموت های گذشته تفاوت های بسیاری دارند. با پیشرفت علم این ریموت ها به صورت یکتا و همراه با برنامه ریزی هایی می باشند که فقط برای یک خودرو قابل استفاده هستند در سال های اخیر این ریموت ها در بین مردم بسیار محبوب شده اند.

هر خودرویی دارای تعدادی ریموت می باشد که در هنگام خرید خودرو بنز و یا تویوتا به عنوان ریموت و سوئیچ یدک به شما تحویل داده می شود. 

در صورتی که ریموت خود را گم کرده اید و به ان دسترسی ندارید با تماس با ما و ارتباط با متخصصین ما می توانید در کوتاه ترین زمان از خدمات ما با مناسبت ترین قیمت و کم ترین زمان برای این دو خودرو محبوب بنز و تویوتا بهره مند شوید.

مرکز ما امکان تراش انواع تیغه و همینطور کددهی با بالاترین کیفیت برای خودرو شما که دارای سیستم ضد سرقت پیشرفته  می باشد را ما با داشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه به صورت کامل انجام می دهد.


ثبت سفارش و اطلاع از قیمت

سوئیچ و ریموت خودرو تویوتا و سوئیچ و ریموت بنز دارای انواع متفاوتی می باشد که این سوئیچ و ریموت ها تا حدودی از نظر ظاهری دارای شباهت به یکدیگر می باشند. اما این سوئیچ و ریموت ها کاملا از نظر فنی دارای خصوصیات منحصر به فردی و یکتایی می باشند تا امنیت خودرو شما را فراهم سازند. مرکز سوئیچ نگین مهربانی با مناسبت ترین قیمت در زمینه ساخت سوئیچ تویوتا و ساخت ریموت تویوتا ، ساخت سوئیچ بنز و ساخت ریموت بنز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

در صورتی که ریموت خود را گم کرده اید و به ان دسترسی ندارید با تماس با ما و ارتباط با متخصصین ما می توانید در کوتاه ترین زمان از خدمات ما با مناسبت ترین قیمت و کم ترین زمان برای این دو خودرو محبوب بنز و تویوتا بهره مند شوید.


خدمات تعمیر و تعویض قاب ریموت

خدمات متفاوتی برای سوئیچ و ریموت انواع مدل

W208,W209,W202,W204,W210,W211,W212,W219,W220,W221,W215,W216,W463,W251,W164,W639,W906

c200، sl500 ، c350، cls، e250، e230، e300، slk

خدمات متفاوتی برای سوئیچ و ریموت انواع مدل تویوتا

پرادو ، کرولات، لندکروز ، یاریس ، کمری ، هایس ، هایلوکس ، راو4 (rav4)

قاب و تعویض قاب ریموت تویوتا و قاب و تعویض قاب ریموت بنز از جمله خدمات مرکز سوئیچ خودرو به حساب می آید. در صورتی که نیاز به این خدمات دارید و برای اطلاع از قیمت های ما و نحوه سفارش شما می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در زمینه نیاز شما و در راستای رفع آن شما را راهنمایی کنند.


تعویض باتری ریموت و سوئیچ 

ما در زمینه ساخت باتری ریموت بنز یا باتری ریموت تویوتا شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد. متخصصین ما در خدمت شما هستند. با یک تماس شما می توانید از خدمات تعویض باتری و تعمیر ریموت خود بهره مند شوید. تعمیر سوئیچ و ریموت به افرادی دارای مهارت نیاز دارد لذا از تعمیر ریموت و سوئیچ خود یا سپردن آن به دست افراد غیر متخصص پرهیز کنید زیرا ممکن است هزینه بالایی برای شما بوجود آورد.

همچنین این فعالیت نیاز به ابزار خاص و به روز دارد و در صورت ایجاد مشکل امنیت خودرو شما با مشکل روبرو خواهد شد.  مرکز ساخت سوئیچ به صورت امدادی درصورتی که شما امکان انتقال خودرو و حرکت دادن آن را ندارید در محل شما در هر زمانی از شبانه روز حاضر شده و مشکل شما را برطرف خواهد کرد. برای این کار فقط نیاز است با مرکز ما تماس بگیرید.


خدمات “سوئیچ نگین مهربانی” ویژه خودرو تویوتا

ساخت سوئیچ تویوتا ، ساخت ریموت تویوتا ، ساخت سوئیچ یدک تویوتا ، ساخت ریموت یدک تویوتا ، تعریف ریموت تویوتا ، پروگرام ریموت تویوتا ، باز کردن درب خودرو تویوتا ، ساخت کلید تویوتا ، ساخت سوییچ تویوتا ، ریموت تویوتا، سوئیچ تویوتا، سوییچ تویوتا، کلید تویوتا ، کپی سوئیچ تویوتا ، کپی ریموت تویوتا ، کپی کلید تویوتا ، کلید یدک تویوتا ، پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده تویوتا ، ساخت اسمارت کی تویوتا ، ساخت سوئیچ کیلس تویوتا ، تراش کلید تویوتا

برای دیدن تمونه های ساخت سوئیچ تویوتا کلیک کنید.


خدمات “سوئیچ نگین مهربانی” ویژه خودرو بنز

ساخت سوئیچ بنز ، ساخت ریموت بنز ، ساخت سوئیچ یدک بنز ، ساخت ریموت یدک بنز ، تعریف ریموت بنز ، پروگرام ریموت بنز ، باز کردن درب خودرو بنز ، ساخت کلید بنز ، ساخت سوییچ بنز ، ریموت بنز ، سوئیچ بنز ، سوییچ مرسدس بنز ، کلید بنز ، کپی سوئیچ بنز ، کپی ریموت بنز  ، کپی کلید بنز ، کلید یدک بنز ، پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده بنز ، ساخت اسمارت کی بنز ،ساخت سوئیچ کیلس بنز ، تراش کلید بنز

برای دیدن نمونه های  ساخت سوئیچ بنز کلیک کنید.

شعبه 1 : تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز

تماس : ۲۲۲۹۷۳۹۷ -09124802295

تماس با سوئیچ خودرو : 09385881754- 44299085-44299069

در صفحه اینستاگرام (  سوئیچ نگین مهربانی ) عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

One Comment

  1. Thanks for sharing your thoughts about ساخت سوئیچ ماشین ، ساخت سوئیچ بنز ، ساخت سوئیچ بی ام و
    ، ساخت سوئیچ کیا ، ساخت سوئیچ
    هیوندا ، ساخت سوئیچ پورشه ، کلید
    سازی مرزدارن و غرب. Regards

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =