به سوئیچ  ام وی ام و یا پژو نیاز دارید؟

اگر شما به دریافت خدماتی از جمله ساخت سوئیچ ام وی ام و ساخت سوئیچ پژو نیاز پیدا کردید کافیست با ما تماس بگیرید. مرکز سوئیچ مهربانی آماده خدمات رسانی به شما می باشد. ساخت سوئیچ ماشین های لوکس و گران قیمت امروز از جمله فعالیت هایی می باشد که نیاز به افراد متخصصن و با سابقه کاری بالا می باشد. مرکز خدمات سوئیچ مهربانی بصورت شبانه روزی و در تمامی شهر های کشور از جمله تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و …   در خدمت شما عزیزان می باشد.

بهترین راه برای دسترسی به سوئیچ گمشده 

شما می توانید برای ساخت سوئیچ برای انواع مدل ام وی ام و ساخت سوئیچ پژو در صورت مفقود شدن و گم شدن سوئیچ خودرو و یا هر مشکل دیگر با ما تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصین مجرب ما مطرح کنید و  از قیمت های ما اطلاع پیدا کرده و همچنین سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید. متخصصین ما در سریعترین زمان در صورت نیاز در محل شما حاضر شده و مشکل شما را رفع خواهند کرد.


سوئیچ یدک چه مواقعی استفاده میشه؟ 

هر خودرویی از جمله ام وی ام و مزدا نیازمند سوئیچ یدک می باشد تا در صورتی که سوئیچ خودرو ام وی ام یا سوئیچ خودرو پژو خود را از دست دادید بدون مشکل و هدر رفتن زمان خود بتوانید درب خودرو خود را باز کنید. شما می توانید با حضور در مرکز سوئیچ مهربانی اقدام به ساخت سوئیچ یدک ام وی ام ، ریموت یدک ام وی ام و سوئیچ یدک پژو ، ریموت یدک پژو نمایید. با کیفیت ترین خدمات با به روزترین لوازم و تجهیزات را می توانید در مرکز ما ببینید. ما با 20 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت می توانیم بهترین خدمات را در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم.

بهترین خدمات برای سوئیچ شما

در صورتی که شما دچار مشکل شده اید و نیاز به سوئیچ یدک ام وی ام ، سوئیچ یدک پژو و یا ریموت یدک ام وی ام و ریموت یدک پژو را دارید و امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید مرکز ساخت سوئیچ بصورت امداد سیار در محل شما در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته حاضر شده و با رویت مدارک شما اقدام به ساخت سوئیچ یدک و ریموت یدک می نماید.


ریموت های هوشمند خودروهای لوکس

خودروهای مدرن و لوکسی از جمله ام وی ام و پژو دارای ریموت هایی با چیپ های مخصوص و منحصر به فرد برای بالا بردن امنیت خودرو شما می باشد. در بیشتر خودروهای امروزی ریموت ها بصورت کیلس می باشد و با مدل ریموت های گذشته تفاوت های بسیاری دارند. با پیشرفت علم این ریموت ها به صورت یکتا و همراه با برنامه ریزی هایی می باشند که فقط برای یک خودرو قابل استفاده هستند در سال های اخیر این ریموت ها در بین مردم بسیار محبوب شده اند.

هر خودرویی دارای تعدادی ریموت می باشد که در هنگام خرید خودرو ام وی ام و یا پژو به عنوان ریموت و سوئیچ یدک به شما تحویل داده می شود. در صورتی که ریموت خود را گم کرده اید و به ان دسترسی ندارید با تماس با ما و ارتباط با متخصصین ما می توانید در کوتاه ترین زمان از خدمات ما با مناسبت ترین قیمت و کم ترین زمان برای این دو خودرو محبوب رنو و مزدا بهره مند شوید.


ثبت سفارش و اطلاع از قیمت

سوئیچ و ریموت خودرو ام وی ام و سوئیچ و ریموت پژو دارای انواع متفاوتی می باشد که این سوئیچ و ریموت ها تا حدودی از نظر ظاهری دارای شباهت به یکدیگر می باشند. اما این سوئیچ و ریموت ها کاملا از نظر فنی دارای خصوصیات منحصر به فردی و یکتایی می باشند تا امنیت خودرو شما را فراهم سازند. مرکز ساخت سوئیچ با مناسبت ترین قیمت در زمینه ساخت سوئیچ ام وی ام و ساخت ریموت ام وی ام ، ساخت سوئیچ پژو و ساخت ریموت پژو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.


خدمات تعمیر و تعویض قاب ریموت

قاب و تعویض قاب ریموت ام وی ام و قاب و تعویض قاب ریموت پژو از جمله خدمات مرکز سوئیچ مهربانی به حساب می آید. در صورتی که نیاز به این خدمات دارید و برای اطلاع از قیمت های ما و نحوه سفارش شما می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در زمینه نیاز شما و در راستای رفع آن شما را راهنمایی کنند.


تعویض باتری ریموت و سوئیچ 

اگر باتری ریموت ام وی ام یا باتری ریموت پژو شما دچاره مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد. متخصصین ما در خدمت شما هستند. با یک تماس شما می توانید از خدمات تعویض باتری و تعمیر ریموت خود بهره مند شوید.

تعمیر سوئیچ و ریموت به افرادی دارای مهارت نیاز دارد لذا از تعمیر ریموت و سوئیچ خود یا سپردن آن به دست افراد غیر متخصص پرهیز کنید زیرا ممکن است هزینه بالایی برای شما بوجود آورد. همچنین این فعالیت نیاز به ابزار خاص و به روز دارد و در صورت ایجاد مشکل امنیت خودرو شما با مشکل روبرو خواهد شد.  مرکز ساخت مهربانی به صورت امدادی درصورتی که شما امکان انتقال خودرو و حرکت دادن آن را ندارید در محل شما در هر زمانی از شبانه روز حاضر شده و مشکل شما را برطرف خواهد کرد. برای این کار فقط نیاز است با مرکز ما تماس بگیرید.


خدمات “سوئیچ مهربانی” ویژه خودرو ام وی ام

ساخت سوئیچ ام وی ام MVM ، ساخت ریموت ام وی ام ، ساخت سوئیچ یدک ام وی ام ، ساخت ریموت یدک ام وی ام ، تعریف ریموت ام وی ام ، پروگرام ریموت ام وی ام ، باز کردن درب خودرو ام وی ام MVM ، ساخت کلید ام وی ام ، ساخت سوییچ ام وی ام ، ریموت ام وی ام ، سوئیچ ام وی ام ، سوییچ ام وی ام ، کلید ام وی ام ،کپی سوئیچ ام وی ام ، کپی ریموت ام وی ام ، کپی کلید ام وی ام ، کلید یدک ام وی ام ، پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده ام وی ام ، ساخت اسمارت کی ام وی ام MVM ،ساخت سوئیچ کیلس ام وی ام ، تراش کلید ام وی ام 


خدمات “سوئیچ مهربانی” ویژه خودرو پژو

ساخت سوئیچ پژو ، ساخت ریموت پژو ، ساخت سوئیچ یدک پژو ، ساخت ریموت یدک پژو  PEUGEOT ، تعریف ریموت پژو ، پروگرام ریموت پژو ، باز کردن درب خودرو پژو ، ساخت کلید پژو ، ساخت سوییچ پژو ، ریموت پژو ، سوئیچ پژو ، سوییچ پژو PEUGEOT ، کلید پژو ، کپی سوئیچ پژو ، کپی ریموت پژو ، کپی کلید پژو ، کلید یدک پژو ، پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده پژو ، ساخت اسمارت کی پژو PEUGEOT ،ساخت سوئیچ کیلس پژو ، تراش کلید پژو 

شعبه 1 : تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز

تماس : ۲۲۲۹۷۳۹۷ -09124802295

تماس با سوئیچ خودرو : 09385881754- 44299085-44299069

در صفحه اینستاگرام (  سوئیچ مهربانی ) عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *