ساخت سوئیچ بنز و ریموت یدک بنز در مرکز سوئیچ نگین مهربانی

مرکز سوئیچ مهربانی با ۲۰ سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت بنز با کمک به روز ترین فناوری ها در خدمت مشتریان عزیز می باشد.در صورت از دست دادن ویا گم کردن و یا به هزر دلیل که دسترسی به سوئیچ بنز خود نداشته باشید ما اقدام به ساخت سوئیچ  خودروی بنز برای خودروی شما به همراه یک کلید یدک و ریموت یدک می نماییم.

 

 

خودروهای امروزی با سوئیچ های ضدسرقت که دارای کد برای برقراری ارتباط با خودرو هستند در صورتی که دچار مشکل شوند شما نمی توانید خودرو خود را روشن نمایید. بنابراین نیاز به متخصص برای روشن کردن خودرو خود دارید. مرکز مهربانی با 20 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت بنز ، سوئیچ یدک بنز ،پروگرام و تعریف ریموت بنز، تعویض و تعمیر باتری و قاب سوئیچ بنز ، باز کردن درب خودرو، ساخت سوئیچ های ضد سرقت یا ایموبلایزر ، تراش تیغه های کلید انواع مدل سوئیچ در سراسر ایران می نماید.


بهترین راه برای دسترسی به سوئیچ گمشده

از جمله دیگر فعالیت های ما باز کرن درب خودرو شما می باشد. در زمانی که که سوئیچ شما گم شده یا در داخل صندوق عقب خودرو جا مانده است و نیاز به باز کردن درب خودرو دارید ما می توانیم با مشاهده مدارک شما و با لوازم تخصصی و مناسب برای شما این کار را انجام دهیم زیرا در غیراینصورت باز کردن درب خودرو غیر ممکن خواهد بود.

از آنجایی که مرکز نگین مهربانی در زمینه ساخت انواع سوئیچ و ریموت بنز دارای سابقه طولانی می باشد خدمات جدیدی را برای مشتریان خود در نطر گرفته است. در صورتی که امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید مرکز مهربانی بصورت امداد سیار در محل شما در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته حاضر شده و با رویت مدارک شما اقدام به ساخت سوئیچ یدک و ریموت یدک و یا هرگونه خدماتی که نیاز دارید می نماید.

متخصصین ما در سریعترین زمان در صورت نیاز در محل شما حاضر شده و مشکل شما را رفع خواهند کرد.

مرکز تخصصی سوئیچ نگین مهربانی بصورت 24 ساعته و در سراسر ایران آماده خدمات رسانی حتی در محل شما می باشد


سوئیچ یدک چه مواقعی استفاده میشه؟

شما همیشه به سوئیچ یدک نیاز خواهید داشت ، درصورتی که کلید خودرو بنز خود را گم کردید زمان خود را هدر ندهید. مرکز سوئیچ نگین مهربانی ما خدمات سوئیچ و ریموت یدک بنز را با مناسبت ترین دستگاه ها و لوازم به روز برای سوئیچ و ریموت هوشمند و متنوع امروزی در اختیار دارد تا با کیفیت ترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه دهد.

سوئیچ یدک بنز یکی از ضروری ترین لوازم برای خودروی شما می باشد تا در زمانی که تمام سوئیچ های خود را گم کردید به مشکل بر نخورید زیرا درست کردن برخی از سوئیچ و ریموت ها دارای پیچیدگی بوده و زمان بیشتری برای این کار نیاز است.

این فعالیت تخصصی را به افراد متخصص واگذار کنید زیرا در صورتی که به تعمیر گاه های غیر تخصصی مراجعه نمایید قادر به تشخیص مشکل شما نیستند و شما در زمانی که دسترسی به مراکز تخصصی نداشته باشید با مشکل مواجه خواهید شد. اما مرکز ساخت سوئیچ نگین مهربانی این مسئله را با امداد کلید سیار حل کرده و شما در هرجای ایران سوئیچ و ریموت خود را از دست بدهید می توانید با ما تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان این مسئله را برای شما حل نمایند.


پروگرام و کددهی سوئیچ بنز و ریموت بنز

یکی از خدمات اصلی مرکز سوئیچ مهربانی پروگرام و کددهی انواع سوئیچ و ریموت بنز در کمترین زمان ممکن در ۲۴ ساعت شبانه روزی می باشد .در صورت گم شدن و یا مفقودی سوئیچ و ریموت خودرو کد قبلی از روی خودروی شما پاک می شود و یک کد جدید بروی سوئیچ و ریموت شما پروگرام و کددهی می شود.

پروگرام ریموت اورجینال کیلس گو بنز مدل ۲۰۰۹سری


خدمات ساخت سوئیچ و ریموت یدک بنز در مرکز نگین مهربانی

 • ساخت سوئیچ و تعریف سوئیچ بنز ، کپی سوئیچ بنز
 • پروگرام و تعریف ریموت بنز و کددهی انواع مدل بنز
 • پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده بنز ،تعریف کلید ، ساخت اسمارت کی بنز
 • ساخت سوئیچ یدک بنز و ساخت ریموت بنز
 • ساخت کلید و ریموت گمشده مرسدس بنز
 • کددهی سوئیچ بنز
 • ساخت کلید کی لس (کیلس) و ساخت اسمارت کی بنز
 • ساخت انواع ریموت بنز اورجینال در محل شما
 • بازکردن درب بنز و تراش کلید اصلی از روی شماره شاسی بدون نیاز به ابزار
 • ساخت کلید یدک بنز ، کپی ریموت بنز ، پروگرام ریموت بنز
 • کپی ریموت بنز ، کپی کلید بنز ، ریموت یدک مرسدس بنز

 

 


قیمت سوئیچ بنز و ریموت بنز

سوئیچ و ریموت بنز دارای انواع متفاوتی می باشد که این سوئیچ و ریموت ها تا حدودی از نظر ظاهری دارای شباهت به یکدیگر می باشند. اما این سوئیچ و ریموت ها کاملا از نظر فنی دارای خصوصیات منحصر به فردی و یکتایی می باشند تا امنیت خودرو شما را فراهم سازند. مرکز سوئیچ نگین مهربانی با مناسبت ترین قیمت در زمینه  ساخت سوئیچ بنز و ریموت بنز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

در صورتی که ریموت خود را گم کرده اید و به ان دسترسی ندارید با تماس با ما و ارتباط با متخصصین ما می توانید در کوتاه ترین زمان از خدمات ما با مناسبت ترین قیمت و کم ترین زمان برای این دو خودرو محبوب بنز بهره مند شوید.


خدمات تعمیر و تعویض قاب ریموت بنز

خدمات متفاوتی برای سوئیچ و ریموت انواع مدل c200، sl500 ، c350، cls، e250، e230، e300، slk

قاب و تعویض قاب ریموت بنز از جمله خدمات مرکز سوئیچ خودرو به حساب می آید. در صورتی که نیاز به این خدمات دارید و برای اطلاع از قیمت های ما و نحوه سفارش شما می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در زمینه نیاز شما و در راستای رفع آن شما را راهنمایی کنند.


تعویض باتری ریموت و سوئیچ بنز

ما در زمینه ساخت باتری ریموت بنز شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد. متخصصین ما در خدمت شما هستند. با یک تماس شما می توانید از خدمات تعویض باتری و تعمیر ریموت خود بهره مند شوید. تعمیر سوئیچ و ریموت به افرادی دارای مهارت نیاز دارد لذا از تعمیر ریموت و سوئیچ خود یا سپردن آن به دست افراد غیر متخصص پرهیز کنید زیرا ممکن است هزینه بالایی برای شما بوجود آورد.

ساخت ریموت و سوئیچ اورجینال مرسدس بنز مدل ۲۰۱۰

همچنین این فعالیت نیاز به ابزار خاص و به روز دارد و در صورت ایجاد مشکل امنیت خودرو شما با مشکل روبرو خواهد شد.  مرکز ساخت سوئیچ به صورت امدادی درصورتی که شما امکان انتقال خودرو و حرکت دادن آن را ندارید در محل شما در هر زمانی از شبانه روز حاضر شده و مشکل شما را برطرف خواهد کرد. برای این کار فقط نیاز است با مرکز ما تماس بگیرید.


تماس با خدمات “سوئیچ نگین مهربانی” ویژه خودرو بنز

تماس با ما :

شعبه 1 : تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز

تماس : ۲۲۲۹۷۳۹۷ -09124802295

شعبه 2 : بزرگراه جلال آل احمد غرب ، خیابان شایق شمالی ، جنب کوچه هفتم

تماس با سوئیچ خودرو : 09385881754- 44299085-44299069

در صفحه اینستاگرام ( سوئیچ نگین مهربانی ) عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید.

One Comment

 1. Thanks for sharing your thoughts about ساخت سوئیچ ماشین ، ساخت سوئیچ بنز ، ساخت سوئیچ بی ام و
  ، ساخت سوئیچ کیا ، ساخت سوئیچ
  هیوندا ، ساخت سوئیچ پورشه ، کلید
  سازی مرزدارن و غرب. Regards

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =